למה בכלל צריך צלם חתונות

חגיגה של אהבה

החתונה מסמלת את הרצון המשותף שלכם לחוות את החיים ביחד, זה לצד זו. ביום הזה אתם חוגגים את האהבה שלכם. יש משהו באווירת היום הזה שמקרב בין אנשים ופותח לבבות, לא סתם אומרים שמתחת לחופה שערי השמיים נפתחים.

אירוע של פעם בחיים

ביום אחד, חגיגי ומרגש, כל המשפחה מתכנסת וכולם נראים במיטבם. תיעוד החתונה מייצר עבורכם זיכרון של האנשים היקרים ללבכם בנקודת זמן מיוחדת זו.

על רחבת ריקודים אחת נפגשים כל החברים מכל התקופות ומכל הזמנים כשהמטרה ברורה - לשמח ולשמוח אתכם. יש שתיה חופשית, אוכל משובח ומוסיקה טובה, סיבה למסיבה!

אבן דרך

כשאני מסתכל על תמונות מהחתונה שלי, אני מיד נזכר בתחילת החברות של נטאלי ושלי. בדירה הראשונה שלנו, בפיקניקים בגן מאיר, בסרטים מה"אוזן השלישית"... זו תקופה שתמיד נעים לחזור אליה והחתונה מסמלת התחלה של פרק חדש.

סביר להניח שלא כל שני וחמישי אתם מזמינים צלם חתונות מקצועי שיצלם אתכם. ביום החתונה אתם נראים ומרגישים במיטבכם ואלו יהיו הצילומים הכי יפים שלכם מהתקופה.

דמיינו לכם

יום יבוא וגם הילדים יגיעו (ובגדול). ויום אחד, כשהם יבינו שהיה עולם עוד לפני שהם נולדו, הם יבקשו לראות מה בעצם היה ואיך הכך התחיל. כל כך נחמד לשבת על הספה ביחד בשבת בבוקר ולדפדף באלבום החתונה.

אז מה, לא תזמינו צלם ?

#למהצריךצלםחתונות #צילוםחתונה

פוסטים מומלצים:
פוסטים אחרונים:
    • Wix Facebook page

    כל הזכויות שמורות