איך לעבור את החופה עם צילומים טובים יותר

גילוי נאות : אני באופן אישי לא חושב שצריך לתכנן את האירוע לטובת התמונות. אתם מתחתנים בשם האהבה ולא בשם התמונות.

אני מאמין שהצלם צריך להתאים את עצמו לאירוע ולאופיו ולהוציא את המקסימום עם מינימום התערבות מצדו.

ובכל זאת, כמה נקודות למחשבה :)

הכניסה לחופה : אם החלטתם להכנס לחופה בצורה הקלאסית, כלומר בסוג של תהלוכה, הורי החתן, ולאחר מכן הורי הכלה, מומלץ שכל זוג הורים יתפוס מרחק מהזוג השני כדי שיהיה אפשר לצלם כל זוג בנפרד בצורה הטובה ביותר.

צילום טקס החופה : הטקס הנישואין, המתרחש מתחת לחופה הוא ללא ספק לב ליבה ומקור כל ההתרגשות ביום החתונה. לכן, לא מן הנמנע שתרצו אתכם את משפחתכם.

שימו לב לגודלה הפיסי של החופה ואפילו שאלו את הנציג מטעם הגן\אולם כמה אנשים הוא חושב שיכולים להכנס מתחתיה . ככל שיהיו יותר אנשים בחופה, מלאכת הצילום תהיה מאתגרת יותר.

חשוב כמובן להשקיע קצת מחשבה באופן בו "אנשי החופה" עומדים תחתיה.

אם אתם רוצים שכל משפחתכם הענקית תהיה איתכם תחת החופה, נסו לחפש אופציה אחרת, של חופה מסורתית גדולה שתכיל את כולם.

שתי חופות : החופה השמאלית מסודרת בצורה נוחה כך שאף אחד לא מסתיר את רעהו.

בחלק מהחופות, בעיקר באלו הנערכות בבית פרטי או בחתונת טבע, לא קיים גבול פיסי ברור לחופה. כך יוצא שחבריכם הקרובים ומשפחתכם מתקרבים אט אט, בצעדים קטנים אך נחושים אל החופה. במידה ואין הגבהה מלאכותית לחופה, מומלץ לחשוב על דרך לתחום אותה כדי שהצלמים יוכלו להסתובב סביבה בחופשיות וכדי שתהיה להם את הבחירה האידיאלית לזויות הצילום המושלמות. חוץ מזה שהצלמים שלכם יוכלו ליצור תמונות יפות ומסודרות יותר, גם הקהל יוכל לצפות בטקס בלי שאף אחד יסתיר לו.

אנחנו כבר הרבה אחרי שנות ה2000, ומשום מה, אל המיקרופון בחופה עדיין מחובר מידי פעם מן כבל מוזר שכזה. נסו לברר האם יש אופציה למיקרופון אלחוטי. הרבה יותר נח למהלכה התקין של החופה, והכבל לא יהיה "תקוע" בחלק מהצילומים.

מקווה שעזרתי :)

שמוליק

#טיפיםלצילוםטקסחופה #צילוםחתונה #צילוםחתונות

פוסטים מומלצים:
פוסטים אחרונים:
    • Wix Facebook page

    כל הזכויות שמורות